5 Białostocki Tydzień Czytania Dzieciom

W ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom obchodzimy w naszej Szkole 5 Białostocki Tydzień Czytania Dzieciom.

Białostockie obchody tygodnia czytania rozpoczęły się w pierwszych dniach czerwca od uroczystej Inauguracji w Operze i Filharmonii Białostockiej Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku w którym uczestniczyli nasi uczniowie Ckeditor download. Goście Honorowi – przedstawiciele białostockich urzędów, mediów, współorganizatorzy i partnerzy akcji czytają wybrane fragmenty literackie 다운로드. Czytaniu towarzyszą konkursy, scenki teatralne, wszyscy bawią się przy piosenkach „Czytaj książki” , „Czytanie
jest the best” napisanych przez Elżbietę Janikowską, nauczyciela bibliotekarza Szkoły Podstawowej nr 19 w Białymstoku 다운로드.

W kolejnych dniach czerwca w naszej szkole odbywają się imprezy czytelnicze. Już 2 czerwca byliśmy z klasą „0” na przedstawieniu w SP nr 11 „Baśń o smutnym królestwie” 다운로드. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem obejrzały sztukę. Ta cudowna bajkowa podróż uświadomiła dzieciom, że warto chodzić do szkoły, gdzie zdobywa się przyjaciół i jest tam nam dobrze i radośnie 명상 mp3.

Justyna Zdziech