Akcja „1000 drzew na minutę”

snutime

We wtorek 10 marca klasa 2A wzięła udział w akcji „1000 drzew na minutę” organizowanej przez Nadleśnictwo Dojlidy, a prowadzonej przez Lasy Państwowe na terenie całego kraju 다운로드.

Drugoklasiści przygodę z sadzeniem lasu rozpoczęli od wysłuchania instrukcji, jak prawidłowo posadzić drzewo. Następnie, wyposażeni w łopaty, szpadle, sadzonki dębów i grabów ruszyli na wskazane przez leśników miejsce 꿈의집. Mogli wówczas zastosować wiedzę w praktyce. A, nie było to łatwe zadanie. Dużym wyzwaniem było wykopywanie dołków. Sadzenie drzewek, okazało się przyjemnością i frajdą 태양의후예 3화 다운로드. Klasa posadziła łącznie około 100 dębów i grabów. Uczniowie są dumni z wykonanej przez siebie pracy i czekają, kiedy „ich las” wyrośnie 다운로드.

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.