Biblioteka i ICIM

2019/2020

 

Regulamin biblioteki szkolnej

Załącznik nr 1

Regulamin wypożyczania i użytkowania bezpłatnych podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych do klas I – VIII

 


2017/2018

 Regulamin biblioteki szkolnej

Załącznik nr 1:

Regulamin wypożyczania i użytkowania bezpłatnych podręczników,  materiałów edukacyjnych i materiałów  ćwiczeniowych  do klas I – VII

 

Spotkanie autorskie

 

 „Jak nie czytam, jak czytam”

 

 Okładka mojej ulubionej ksiażki

 

  Konkurs czytelniczy

 

  Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

 

 Starsi czytają młodszym

 

Wizyta w Bibliotece Publicznej

 

Przedszkolaki w naszej bibliotece

 

 W magicznym świecie książek Mola Anatola

 

Załącznik nr 1, Regulamin wypożyczania i udostępniania darmowego podręcznika dla uczniów klas I-II Szkoły Podstawowej Nr 26  im. St 휴대폰 문자 다운로드. Staszica w Białymstoku w roku szkolnym 2015/2016

2015/2016

 Regulamin biblioteki szkolnej

 

Załącznik nr 1, Regulamin wypożyczania i udostępniania darmowego podręcznika dla uczniów klas I-II Szkoły Podstawowej Nr 26  im. St 다운로드. Staszica w Białymstoku w roku szkolnym 2015/2016

Załącznik nr 2, Regulamin wypożyczania i użytkowania bezpłatnych  podręczników szkolnych oraz materiałów edukacyjnych do klas IV – V Szkoły Podstawowej Nr 26  im. St 캐시워크 다운로드. Staszica w Białymstoku w roku szkolnym 2015/2016

5 Białostocki Tydzień Czytania Dzieciom

Spotkanie autorskie 19 maj 2016

Zaproszenie na warsztaty scrapbookingu

2014/2015

„Cała Polska Czyta Dzieciom”

 Plebiscyt „Książki moich marzeń”

Regulamin biblioteki szkolnej

Nasz Elementarz – regulamin wypożyczania

 Zajęcia w bibliotece

 Konkursy biblioteki szkolnej

 Spotkania autorskie


ksiazka„WEŹ KSIĄŻECZKĘ NA WAKACJE” Biblioteka szkolna proponuje wypożyczanie książek na wakacje!! 승부사 다운로드!


Biblioteka i Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej

„Czytanie rozwija rozum młodzieży, odmładza charakter starca, uszlachetnia w chwilach pomyślności, daje pomoc i pocieszenie w przeciwnościach”

Zbiory biblioteki szkolnej

Księgozbiór biblioteki szkolnej liczy ok 다운로드. 18.tys. książek. W zbiorach dominują lektury szkolne, literatura piękna oraz literatura popularnonaukowa. Inne zbiory biblioteki:

  • Czasopisma
  • Kasety video( ekranizacja lektur szkolnych, edukacja)
  • Płyty CD, CD-ROM
  • Kasety magnetofonowe

Księgozbiór główny został skomputeryzowany i jego zawartość można przejrzeć w katalogu elektronicznym w programie MOL OPTIVUM 모비즌 스크린 레코더.    Czytelnia W czytelni, w ciszy i w spokoju można odrobić pracę domową i przygotować się do lekcji korzystając z wydawnictw informacyjnych (słowników, encyklopedii) książkowych i multimedialnych 꾸러기 천사들. Społeczność szkolna na miejscu może korzystać z czasopism tj. „Świerszczyk”, ‘ Victor Junior”, ”Eko-Świat”, „ Głos Nauczycielski”, „Aniołek” i inne adobe reader 8 다운로드. Centrum Multimedialne W Centrum Multimedialnym znajdują się cztery stanowiska komputerowe ze stałym dostępem do Internetu. W godzinach pracy uczniowie oraz pracownicy szkoły mają możliwość indywidualnego korzystania z Internetu i programów edukacyjnych w skład których wchodzą: Atlas Świata, różnego rodzaju słowniki i encyklopedie 구글 크롬 플러그인. Biblioteka szkolna jest ważnym centrum informacji w szkole. Uczniowie mają wolny dostęp do półek. Nauczyciele bibliotekarze oprócz pracy biblioteczno-technicznej organizują zajęcia z Edukacji czytelniczej i medialnej 다운로드. Uwrażliwiają uczniów na piękno słowa pisanego organizując liczne konkursy czytelnicze, spotkania autorskie, wystawki książek. Ściśle współpracują z placówkami oświatowymi i innymi bibliotekami.

Comments are closed.