„Cała Polska Czyta Dzieciom”

W pierwszym tygodniu czerwca 2015r. w ramach ogólnopolskiej akacji „Cała Polska Czyta Dzieciom”gościliśmy Panią Annę Krawczuk z Centrum Edukacji Nauczycieli W Białymstoku 다운로드.

akcje_bibl7

akcje_bibl8

Pani Ania szybko nawiązała kontakt z uczniami, opowiadała o swojej pracy oraz swoich pasjach 덤보 2019 다운로드. Podkreślała jak ważna jest rola czytania. Uczniowie z zaciekawieniem wysłuchały przeczytanego przez Panią Anię fragmentu książki z serii: ”Mikołajek” 아이작 리버스 한글 다운로드. Główny bohater przeżywa wpólnie z przyjaciółmi wiele przygód. Każda przygoda Mikołajka to ciąg zdarzeń z zaskakującym zakończeniem. Duża dawka humoru  zawarta w książce nie pozwoliła się nudzić a uśmiech często gościł na twarzach dzieci 하스피탈스톤 다운로드. Pani Ania zachwyciła nas  również poczuciem humoru oraz  swoją otwartością. Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze.


W ramach ogólnopolskie akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”w pierwszym tygodniu czerwca 2014r 다운로드. gościliśmy w naszej szkolnej bibliotece  Panią Justynę Śliwowską – dziennikarkę TVP Białystok.

akcje_bibl4

akcje_bibl3

Pani Justyna ciekawie opowiadała  o swojej pracy w telewizji 수능완성 다운로드. Dzieci zadawały wiele pytań na które Pani Justyna chętnie odpowiadał, a  następnie  przeczytała fragment baśni ”Królowa Śniegu”. Baśnie, bajki, bajeczki towarzyszą nam od dzieciństwa, ale i później chętnie do nich wracamy 가디언즈. Przypominamy sobie ulubione opowieści o wróżkach, czarownicach, księżniczkach.  Wszystkie dzieci marzą o wcieleniu się w postać ulubionej baśni 다운로드. W czasie trwania spotkania wszyscy porozmawialiśmy jeszcze o zaletach czytania. Okazało się, że jest ich mnóstwo. Spotkanie przebiegło w miłej i ciepłej atmosferze 다운로드.


 

W ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”  naszą szkołę odwiedziła Pani podinspektor Bogusława Łuksza z Wydziału Prewencji KWP w Białymstoku 히오스 다운로드. Pani  Bogusława szybko nawiazała kontaky z młodymi czytelnikami, opowiedziała o swojej ciekawej pracy a następnie przeczytała  bajkę Elżbiety Janikowskiej pt.: ”Wróbelek Maciuś w Afryce”.

cala_pol_czyta_lluksz2

cala_pol_czyta_lluksz1

Uczniów bardzo zainteresowały przygody tytułowego bohatera Maciusia i ze skupieniem słuchały bajki. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w zajęciach, zadawały pytania, dyskutowały o przygodach głównego bohatera  oraz odpowiadały na pytania gościa.

Spotkanie  zakończyło się w miłej i pełnej radości atmosferze o czym świadczyło ogromne zadowolenie na twarzach uczestników.

 E. Sierzputowska

This entry was posted in Uroczystości, imprezy i akcje. Bookmark the permalink.

Comments are closed.