DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI

Tegoroczny Dzień Drzwi Otwartych w SP nr 26 przeszedł do historii. Dla uczniów i nauczycieli była to okazja do zaprezentowania wszystkim przybyłym gościom swoich osiągnięć, talentów i efektów codziennej pracy 아이작 애프터버스 세이브파일 다운로드. Był sport, taniec, gimnastyka artystyczna, śpiew oraz wspólna zabawa z przedszkolakami. Goście mogli na własne oczy przekonać się, że nasza szkoła jest przyjazna, innowacyjna i bezpieczna, a dzieci uczą się w nowoczesnych, bogato wyposażonych salach, pod kierunkiem nauczycieli z pasją 웹 애플리케이션 다운로드. Po obejrzeniu krótkiego filmu i widowiska artystycznego „Poznajmy się” przyszli pierwszoklasisty udali się w podróż po szkole. Mogli spróbować swoich sił w wielu dziedzinach: sportowych, językowych, manualnych i artystycznych daum 팟 인코더. Świetnie się bawili pokonując tory przeszkód, sterując robotem – photonem, główkując nad rozwiązaniem łamigłówek matematycznych. Wiele radości sprawiło im spotkanie z Królewną Śnieżką i samodzielne wykonanie zwierzaków z balonów 프로토 타입 2 다운로드. Najbardziej wytrwałe i dzielne przedszkolaki za swój trud zostały nagrodzone złotym medalem.

Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za przybycie, miłe spotkanie i wspólnie spędzony czas 다운로드. Cieszymy się, że mogliśmy się poznać.

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.