Klasa VIa w firmie Masterpress S.A.

Jeszcze pod koniec roku szkolnego (17 czerwca) udało nam się wybrać z wizyta do firmy Masterpress, która produkuje etykiety i opakowania produktów spożywczych i gospodarczych 다운로드. Ze zdziwieniem zauważyliśmy wśród pokazanych nam próbek te, które świetnie znamy, np. etykiety na coca – colę lub serki Danio. Nigdy nie przyszłoby nam do głowy, że są tworzone u nas 슈퍼 배드 게임 다운로드. Poznaliśmy, najpierw teoretycznie, a później w praktyce, cały proces
powstawania tzw. sleev`ów czy etykiet, od projektów, przez różne techniki jego realizacji, aż do pakowania 다운로드.
Obejrzeliśmy też halę produkcyjną, na której panuje surowy reżim sanitarny, więc musieliśmy się przebrać w te niezwykle twarzowe stroje razem z czepkami na głowę 다운로드. Podejrzeliśmy, co niedługo zaproponują nam niektórzy producenci, ale to tajemnica handlowa… Na zakończenie sami próbowaliśmy stworzyć własne buteleczki z wodą 천년전쟁 아이기스 다운로드. Zrobiliśmy to na tyle dokładnie, że pan dyrektor obiecał przyjąć nas na praktykę wakacyjna za parę lat.

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.