Mały Samorząd: Dni Kropki.

Mały Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami przygotował bardzo inspirującą akcję w ramach Międzynarodowego Tygodnia Kropki, szkolne obchody trwały od 17 do 21 września. W poniedziałek uczniowie pierwszego etapu edukacyjnego wysłuchali bądź obejrzeli bajkę Petera Reynoldsa ”Kropka”, odbyli rozmowy z wychowawcami na temat swych mocnych stron oraz ukrytych talentów oraz tworzyli prace plastyczne inspirowane opowieścią. We wtorek dzieci podczas przerw dorysowywały kuliste kształty do narysowanej kropki na arkuszu papieru. W środę uczniowie postępowali podobnie, analogicznie wobec wywieszonego arkusza papieru z wyklejoną, pokaźną kropką. W czwartek stworzono kropkowaną gąsienicę. A w piątek uczniowie klas I-III ubrali się w kropki, a nawet ozdobili swe stroje namalowanymi bądź naklejonymi kropkami. Te liczne działania miały jeden cel, aby uzmysłowić że kropka to często zaledwie początek…

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.