Opłaty za obiady

Szanowni Rodzice, w związku z przedłużeniem okresu czasowego ograniczenia funkcjonowania szkoły, proszę o niedokonywanie wpłat
za obiady za miesiąc kwiecień i kolejne miesiące do odwołania 다운로드.
Z poważaniem, Katarzyna Szostak-Król – dyrektor szkoły 윈10 업데이트 다운로드.

Szkoła Podstawowa nr 26 im. S. Staszica od września 2019 zmienia stawkę obiadową.

Cena za obiad od września 2019r 다운로드. – 4,00 zł

Wydawanie obiadów w stołówce szkolnej rozpocznie się od 09.09.2019

Termin płatności zgodnie z harmonogramem

HARMONOGRAM wpłat za obiady 2019/2020

Dzieci, u których wpłata w tym terminie nie będzie dokonana, nie będą mogły korzystać
z obiadów do dnia dokonania wpłaty 다운로드.

Numer konta bankowego, na które należy wpłacać za dożywianie:

Szkoła Podstawowa Nr 26 w Białymstoku, ul 유니파잉 소프트웨어 다운로드. Radzymińska 11

79 1240 1154 1111 0010 3577 5952

z dopiskiem: dożywianie za m-c ……… 트로픽 썬더 다운로드. za syna/córkę (imię i nazwisko) ………. kl. ……….

Obiady są wydawane w godz 다운로드. 1130 – 1345

Uwaga Rodzice!

Prosimy rodziców zainteresowanych zapisaniem dzieci na obiady o wypełnienie karty zgłoszeniowej 다운로드. Karta zgłoszeniowa jest dostępna u intendenta, w kancelarii szkoły oraz u wychowawców.

Nieobecność dzieci na obiadach winni zgłaszać rodzice u intendenta 플리커 영상 다운로드. Odpisy realizowane są od następnego dnia po dniu zgłoszenia. Wysokość opłaty po odliczeniu absencji należy uzgodnić z intendentem szkoły. Nieopłacenie należności w terminie może uniemożliwić korzystanie z obiadów.

This entry was posted in Aktualności, Obiady. Bookmark the permalink.