Caritas

 

 

Szkolne Koło Caritas – działa w szkole od 2000 r


„Otwórz Się I Pomagaj”

9 grudnia 2013 r 다운로드. klasa 1a, 1b, 1d i 1e wzięła udział w podsumowaniu akcji „Otwórz się i pomagaj” zorganizowanym przez wydział pedagogiki i psychologii Uniwersytetu w Białymstoku 다운로드. Przy ulicy Świerkowej spotkali się wszyscy ci, którzy wsparli podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej. Oprócz tego, działalność naszego Szkolnego Koła Caritas w formie prezentacji przedstawiła wychowawczyni klasy 1d pani Katarzyna Gryciuk 다운로드. Na zakończenie odbyło się oficjalne przekazanie prezentów przez dzieci  panią wicedyrektor Małgorzatę Aponiewicz.

więcej


I TY MOŻESZ POMÓC

TRAGEDIA NA FILIPINACH

 

Najsilniejszy tajfun w historii 다운로드. Co najmniej 10 tys. osób poniosło śmierć w prowincji Leyte, w środkowym rejonie Filipin, w rezultacie ataku tajfunu Haiyan, który oceniany jest jako najsilniejszy tajfun, jaki kiedykolwiek zaatakował ląd 앨빈과 슈퍼밴드 다운로드.

Od środy (13 listopada 2013r.) organizujemy akcję wsparcia dla Filipin. Będziemy zbierać pieniądze i prześlemy je na konto CARITAS POLSKA.

Myślę, że się przyłączycie i zachęcicie innych.

MOŻNA WPŁACAĆ RÓWNIEŻ INDYWIDUALNIE.

Nr konta

77 1160 2202 0000 0000 3436 4384

(z dopiskiem-FILIPINY)

 


Szkolne Koło Caritas

 ogłasza

zbiórkę przyborów szkolnych
(zeszyty, kredki, długopisy, kolorowanki, itp.)

I Ty możesz sprawić, by nowy rok szkolny rozpoczął się radośnie dla dzieci z uboższych rodzin w naszej szkole.


Pomagamy!

ADOPCJA NA ODLEGŁOŚĆ
SZANSĄ DLA WIELU

W wielu krajach Trzeciego Świata zdobywanie wiedzy jest przywilejem najbogatszych. Nie ma tam obowiązku uczęszczania do szkoły, a dzieci pozostawione są same sobie. Salezjański Ośrodek Misyjny proponuje program pomocy w kształceniu ubogich i skrzywdzonych młodych ludzi z krajów misyjnych.„Adopcja na odległość” skierowana jest do ludzi dobrej woli, którzy chcieliby pokryć koszty nauki dzieci i młodzieży. Główny cel programu to edukacja. Nasza szkoła już od kilku lat bierze udział w tej akcji.

DAJMY DZIECIOM SZANSĘ NAUKI!

 
Zdjęcie informacje pochodzą ze strony www.misje.salezjanie.pl

Raz w miesiącu, zebraną w poszczególnych klasach kwotę, uczeń wyznaczony przez wychowawcę klasy przekazuje do sali nr 20. p. Dziękujemy.

Comments are closed.