Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018

27.04.2018 odbyła się XVI Edycja Konkursu Recytatorskiego Poezji Rosyjskiej pt. „Miłość do Ojczyzny w twórczości Rosyjskich poetów”,

zorganizowanego przez Rosyjskie Stowarzyszenie Oświatowe-Kulturalne w Polsce z siedzibą w Białymstoku.

Idea Konkursu – popularyzacja poezji Rosyjskiej, poszerzanie wiadomości w tym przypadku o twórcach rosyjskiej kultury i poezji różnych okresów i epok 삼성 바이오스 다운로드.

Konkurs został przeprowadzony w trzech kategoriach:

• w kategorii szkół podstawowych  (kl.4-6)
  • w kategorii szkół podstawowych (kl.7-8) oraz szkól  gimnazjalnych,
  • w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Naszą szkołę reprezentowali uczennica Wiktoria Kozłowska uczennica kl.VIIa, która zdobyła tytuł Laureata.

Wiktoria zdobyła II miejsce w kategorii szkół podstawowych (kl.7-8) oraz szkól  gimnazjalnych 다운로드.

SERDECZNIE GRATULUJEMY i ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!

Nauczyciel przygotowujący: Niny Bycul

18.05.2018 uczniowie klas z innowacją muzyczną – klasy 1c oraz 2a – o godz. 11.00 uczestniczyli w konkursie „Śpiewająca Polska”,
podczas którego pod przewodnictwem Magdaleny Gładkowskiej wywalczyli Brązowe pasmo.

Konkurs ten jest organizowany dla dzieci i młodzieży w całym kraju, a tego dnia miał miejsce w kościele pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Białymstoku dla Chórów Regionu Podlaskiego i Warmińsko-mazurskiego struts2 파일. Warto wspomnieć, że ogólnopolski pro­gram rozwoju chórów szkolnych  skie­ro­wa­ny jest do dzieci w różnym wieku i o zróżnicowanych umiejętnościach muzycznych. Jego cele jest sprawić, aby uczestnicy ze śpiewu mogli czerpać satysfakcję, doświad­czać bo­gac­twa mu­zy­ki oraz otwie­rać się na świat kul­tu­ry ps3 펌웨어. Wydarzenie to było wielkim przeżyciem dla naszych uczniów, wiązało się z pozytywnymi emocjami, ale i z tremą. Jednocześnie stanowiło mierzenie się z konkurencyjnymi grupami i to wokalnie na bardzo wysokim poziomie, wykonującymi utwory wielogłosowe. W jury konkursu zasiadali sami fachowcy: prof. dr hab. C. Szyfman – przewodniczący, dr hab. M. Nowak, mgr J. Wieruszewska-Biniek 다운로드.

SP26 w Igrzyskach Miasta Białegostoku Dziewcząt i Chłopców w Turnieju Szachowym

Dnia 29.10.2017 roku drużyna dziewcząt i chłopców reprezentowała naszą szkołę w Igrzyskach Miasta Białegostoku Dziewcząt i Chłopców w Turnieju Szachowym.  Reprezentacja chłopców zdobyła IV miejsce, zaś dziewcząt V miejsce.

Wystąpili w następującym składzie:

Chłopcy:

Jakub Babigorec klasa III a
Mateusz Gasparewicz klasa III a
Jan Stanisław Król klasa IV b
Jakub Nikołajuk klasa III d

Dziewczęta:

Maria Król klasa VI d
Aleksandra Moniuszko klasa I c
Paulina Moniuszko klasa III d

Serdecznie gratulujemy!! 다운로드!

SUKCESY W TENISIE STOŁOWYM W NASZEJ SZKOLE

17 października 2017r. w SP49

Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym są już wieloletnią tradycją w naszej szkole 포르자 모터스포츠 6 다운로드. W tym roku szkolnym odbyły się one 11 października 2017r.  W zawodach mogli wziąć udział uczniowie klas IV-VI, którzy okazali się najlepszymi tenisistami w swoich klasach.

Tego dnia na korytarzu drugiego piętra zgromadziło się 26 zawodników.  Turniej został rozegrany systemem pucharowym do dwóch przegranych meczy 오 마이 비너스 다운로드.

Cztery pierwsze zawodniczki i czterech zawodników reprezentowało naszą szkołę w Igrzyskach Miasta Białegostoku w Drużynowym Tenisie Stołowym, które odbyły się 17 października 2017r. w SP49
w Białymstoku.

Dziewczyny:

1. Oliwia Jaszczur, 5a
  2. Magda Iwanowska, 5a
  3.  Oliwia Adamska, 6b
  4. Oliwia Krasowska, 6b

Chłopcy:

1. Kamil Ciżewski 6c
  2. Kacper Tarnowski , 6a
  3. Jakub Karpiński, 5b
  4. Krystian Kostecki, 6a

Dziewczęta podczas zmagań międzyszkolnych zajęły czwarte, a chłopcy trzecie miejsce ddos 툴 다운로드.

25 października 2017roku najlepsi „pingpongiści” wystartowali też w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym.

W tych zawodach drużyna dziewcząt (Gabriela Grodzka, Justyna Kostecka, Gabriela Citko, Oliwia Adamska)  zajęła piąte, a chłopców (Adam Kopystecki, Kamil Kulesz, Kacper Mróz, Arslan Salimov) trzecie miejsce.

Opiekunem dziewcząt była pani Jolanta Filipiuk,   a chłopców pani Anna Kowalska 다운로드.

Gratulujemy!