Osiągnięcia uczniów w konkursach w roku szkolnym 2012/2013

Rok szkolny 2012/2013

Szymon Anikiej z klasy Va – laureatem II miejsca Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Liga Zadaniowa_04

GRATULUJEMY!! 다운로드!

liga

28 maja 2013 r 녹스 리니지 m. w Szkole Podstawowej nr 50 w Białymstoku odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego Logomania 2013, objętego patronatem Centrum Edukacji Nauczycieli 두콩 스타크래프트 다운로드.

Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas IV, V, VI szkół podstawowych miasta Białegostoku. Dotyczył on programowania w środowisku Logomocja Imagine 침대렐라 다운로드.

W I etapie konkursu uczniowie mieli za zadanie stworzyć w domu oryginalną posadzkę. Z nadesłanych prac zespół zadaniowy wyłonił uczestników finału 다운로드. Z naszej szkoły zakwalifikowali się: Bartłomiej Sawicki z klasy VIb oraz Szymon Anikiej z klasy Va.

Drugi etap konkursu (finał) polegał na samodzielnym rozwiązaniu, w łącznym czasie 120 minut, trzech zadań konkursowych z zakresu grafiki i definiowania funkcji w Logo 다운로드.

W finale tego konkursu:

I Miejsce  – Szymon Anikiej z klasy Va

II Miejsce  – Bartłomiej Sawicki z klasy VIb

Do udziału uczniów w konkursach przygotowywała pani Walentyna Odzijewicz aix 5.3 다운로드.

Dyplomy i wyróżnienia uczniów uczestniczących w innych konkursach