Pamiętamy o zmarłych

Już niedługo będziemy przeżywać dni zadumy poświęcone naszym bliskim zmarłym. W miniony wtorek 22 października wolontariusze Szkolnego Koła Caritas udali się na Cmentarz Farny, by zatroszczyć się o groby, o których nikt nie pamięta paper.io 2. Przez porządkowanie tych miejsc, modlitwę oraz zapalenie zniczy uczniowie wyrazili swoją wiarę w to, że nasze życie po śmierci się zmienia, ale się nie kończy i mamy nadzieję na wieczne szczęście w niebie 다운로드. Włączyliśmy się także do akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta” i odwiedziliśmy grób wieloletniej nauczycielki naszej szkoły pani Bożeny Drewnowskiej, dając wyraz naszej pamięci i wdzięczności za Jej trud włożony w nauczanie i wychowanie 슈츠 시즌1 다운로드. Wieczny odpoczynek racz dać Panie Jej, wszystkim zmarłym pracownikom naszej szkoły i wszystkim bliskim naszemu sercu…

Agnieszka Chrostowska

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.