Laureatka konkursu poetyckiego


Miło nam poinformować, że laureatką Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Wiersze z szuflady” została nasza uczennica z klasy 8e Zuzanna Ćwilich.

Miło nam poinformować, że laureatką Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Wiersze z szuflady” została nasza uczennica z klasy 8e Zuzanna Ćwilich.

25 lutego 2021 r. odbyła się gala podsumowująca ten konkurs. W tym roku wyjątkowo zostało zorganizowane spotkanie wirtualne ze wszystkimi nagrodzonymi i wyróżnionymi uczestnikami oraz ich opiekunami, rodzicami. Do 31 grudnia 2020 r. do organizatorów wpłynęły 182 prace z ponad sześćdziesięciu szkół województwa podlaskiego: 95 w kategorii uczniów klas II–IV, 33 w kategorii uczniów klas V –VI, 54 w kategorii uczniów klas VII–VIII. 

Zuzia został laureatką w najstarszej kategorii. Serdecznie gratulujemy zdolnej i utalentowanej poetce.

Powrót na początek strony