Plebiscyt „Książki moich marzeń”

Wśród uczniów naszej szkoły przeprowadzony został plebiscyt „Książki moich marzeń” Camera raw download.

Wyniki plebiscytu zamieszczamy poniżej:

1.     Autor: M. Widmark, H. Willis seria: „Biuro detektywistyczne Lasego i Mai”
Tajemnica meczu, Tajemnica zwierząt, Tajemnica złota, Tajemnica szkoły, Tajemnica pociągu, Tajemnica cyrku, Tajemnica diamentów, Tajemnica hotelu 다운로드.
2.     Autor: F.Simon , seria „Koszmarny Karolek”,
3.     Autor: A.Malesza, seria : „Magiczne Drzewo”- Tajemnica mostu, Olbrzym, Pojedynek, Gra, Cień smoka 다운로드.
4.     Autor: Grzegorz Kasdepke „Przygody detektywa Pozytywki”
5.     Praca zbiorowa „Opowiadanie z uśmiechem”- seria z parasolem- „Polscy pisarze dzieciom”

Prosimy nauczycieli, uczniów, rodziców   o zapoznanie się z wynikami plebiscytu 다운로드.

This entry was posted in Aktualne konkursy, Aktualności. Bookmark the permalink.