POLSKI SPORT 2024

II E-Spartakiada

 

13 grudnia 2013r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Drugiej Ogólnopolskiej E-Spartakiadzie Dzieci i Młodzieży (edycja zimowa-piłkarska) pod patronatem Narodowego Programu Rozwoju Sportu POLSKI SPORT 2024 김씨네편의점 시즌1.

W E-Spartakiadzie udział wzięło 2848 uczniów z całego kraju. Zapisanych zostało 4460 wyników.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w dwóch dyscyplinach: piłce siatkowej i piłce nożnej Keil uvision download. Były to konkurencje indywidualne.

Oficjalne wyniki można prześledzić pod adresem: http://www.polskisport2024.pl/contest_public

 Koordynator – Małgorzata Sołtan


Przystąpiliśmy do Narodowego Programu Rozwoju Sportu POLSKI SPORT 2024

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego przedsięwzięcia – Narodowego Programu Rozwoju Sportu POLSKI SPORT 2024 koordynowanego przez Stowarzyszenie POLSKI SPORT 2024 고스트 쉽.

Program ten ma na celu sukcesywne wyłanianie najbardziej sprawnych młodych ludzi przekazywanie ich talentu wykwalifikowanym trenerom w dużych klubach sportowych, aby z kolei ci mogli szkolić reprezentantów naszego kraju na największe zawody sportowe 다운로드.

Koordynatorem programu w naszej szkole jest pani Małgorzata Sołtan

 

Comments are closed.