Scrabble w szkole

Prosimy o oddawanie głosów na logo Szkolnego Kółka Scrabble.

https://docs.google.com/forms/d/1CBIZwOnn3JQBPefceIWiTd-AR6Mg9_jwflGp6UDsXlM/viewform?fbzx=4353224870165898109

 


 

Na Szkolnym Kółku Scrabble gramy w Bingo-Scrabble, Memo-Scrabble, Zdobądź litery albo Pterodaktyla ati 다운로드. Ćwiczymy wyobraźnię i zapamiętywanie. Uczymy się współpracy i zdrowej rywalizacji. Spotykamy się we czwartki w godz 다운로드. 13:40-14:25.

 

 


Program Scrabble w Szkole to program skierowany do nauczycieli i uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych  w całej Polsce 다운로드.

Nasza Szkoła jest jedną z 5 białostockich szkół, biorących udział w III edycji programu (w roku szkolnym 2013/2014) 다운로드. Zajęcia Szkolnego Kółka Scrabble odbywają się we czwartki w godz. 13:40-14:25 w sali 105.

Udział w Szkolnym Kółku Scrabble stwarza niekonwencjonalną i jednocześnie rozwijającą opcję spędzania czasu poza lekcjami, a także stanowi możliwość doskonalenia poprzez zabawę wielu umiejętności 다운로드. Gra w Scrabble pozwala najmłodszym w rozwijaniu kreatywności, umiejętności logicznego myślenia, dedukcji, pobudza i rozwija wyobraźnię, uczy współpracy w grupie i zdrowej rywalizacji, wyzwala chęć działania 유희왕 태그포스 다운로드.

 

Szczegóły na stronie: http://www.scrabblewszkole.pl/

This entry was posted in bez kategorii and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.