Spice Gears Academy z robotyką LEGO

Miło nam poinformować, iż w naszej szkole rusza Spice Gears Academy z robotyką LEGO. Oferta skierowana jest do najmłodszych 다운로드. Dzieci podczas zabawy mogą uczyć się programowania, czyli tzw. „zawodu przyszłości”.

Akademia Spice Gears Academy została założona przez stworzoną przed kilkoma laty w Kraśniku polską drużynę Spice Gears, która startuje w zawodach największej organizacji robotycznej FIRST, składa się z miłośników i pasjonatów robotyki, programowania, mechaniki, informatyki oraz elektroniki 스프링 첨부파일 다운로드. Połączyli swoje zainteresowania z ambicją i tak powstał niezwykły projekt skierowany właśnie do najmłodszych. A jak zapowiadają jego twórcy – jest to dopiero początek, jeśli chodzi o edukację dzieci i młodzieży w temacie robotyki 티 월드 다운로드.

Warto nadmienić, iż dotychczas na wszelkiego rodzaju zajęciach roboty są zazwyczaj budowane na podstawie instrukcji 다운로드. W akademii wygląda to zupełnie inaczej. W kilkuosobowej grupie powstaje kilka zupełnie różnych robotów, które mają identyczną funkcjonalność 텍스쳐 모음 다운로드. Ważne jest także to, że każdy, kto należy do zespołu – tworzy w nim inną rolą: kapitana, programisty czy inżyniera. Dzieciaki wspólnie tworzą proste konstrukcje robotów z klocków LEGO pod określoną tematykę 스톡홀름 지도 다운로드.

Udział w zajęciach to nie tylko nauka matematyki, informatyki i technologii, ale ma także ogromny wpływ na rozwój emocjonalny małych uczestników 카카오톡 pc 설치 다운로드. Mali uczestnicy uczą się kreatywnego myślenia, pracy zespołowej, podejmowania decyzji pod presją czasu i stosowania nieszablonowych rozważań. Zajęcia odbywają się regularnie slick. W przypadku indywidualnych spotkań podzielone zostały na kilka specjalizacji: lider drużyny, programowanie oraz projekt badawczy.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 90 minut 신사조 영웅전 다운로드.

Nabór do drużyny szkolnej w Szkole Podstawowej nr 26 w Białymstoku trwa!

Zapisz się na pierwsze darmowe zajęcia 마성전설!

Decyduje kolejność zgłoszeń!

Do drużyny zapraszamy:

Dzieci w wieku 5-8 lat – 12 osób (kategoria FLL Jr)

Dzieci w wieku 9-14 lat – 12 osób (kategoria FLL)

Na pierwsze darmowe zajęcia zapisać się można przez www.sgacademy.pl wybierając miejscowość Białystok

Kontakt:
Tel. 731200121
Email: podlaskie@sgacademy.pl

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.