Sport 2016/2017

Igrzyska Miasta Białegostoku w czwórboju lekkoatletycznym

Dnia 10 maja 2017 roku na stadionie Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Białymstoku odbyły się Igrzyska Miasta Białegostoku w czwórboju lekkoatletycznym. W zawodach wystartowało 17 szkół w kategorii dziewcząt i 18 w kategorii chłopców. Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców (Hubert Susoł, Mateusz Kalicki, Jakub Buzun, Vitalik Vinchenko, Chingishan Khabibulaev, Dawid Drozdowski), która zajęła piąte miejsce.

Zawodnikiem najdalej rzucającym piłeczką palantową, został nasz uczeń Mateusz Kalicki (52m), który w punktacji indywidualnej pokonał 107 zawodników i uplasował się na czwartym miejscu 글그램.

Hubert Susoł w biegu na 60 m zdecydowanie wygrał swoją serię, z czasem 8,54s zajął drugie miejsce.

Opiekunem zawodników była pani Anna Kowalska.
Gratulujemy!

Sukces naszych uczniów w powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa
w Ruchu Drogowym

7 kwietnia drużyna z naszej szkoły w składzie: Patrycja Dąbrowska, Karolina Giermak, Kacper Kuryłowicz i Radosław Małachwiej brała udział

w powiatowych eliminacjach Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym zajmując drugie miejsce.

W punktacji indywidualnej drugie miejsce zajęła też nasza uczennica Patrycja Dąbrowska.
Uczniowie zmagali się w wiadomościach z przepisów ruchu drogowego, jazdy rowerem na torze przeszkód, jazdy po miasteczku rowerowym i udzielaniu pierwszej pomocy 여권 사진 다운로드.
Drużynę do zawodów przygotowała pani Anna Kowalska.

…i Ty możesz przeżyć swoją sportowa przygodę z Mistrzami!

Chłopcy z klasy 5a zajęli I miejsce w  Igrzyskach  Miasta Białegostoku w Siatkówce.

Udział brało 8 szkół z Białegostoku, nasi chłopcy wygrali ze wszystkimi.

Podsumowanie

XIII Rodzinnego Turnieju Tenisa Stołowego

o Puchar Dyrektora SP 26

W sobotę 18 marca 2017 roku na sali gimnastycznej odbył się XIII Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły.  Celem zawodów było upowszechnienie tej dyscypliny sportowej oraz umożliwienie aktywnego spędzenia sobotniego przedpołudnia 다운로드. Oficjalnego, uroczystego otwarcia dokonała pani wicedyrektor Katarzyna Szostak-Król.  W zawodach udział wzięło 22 dwuosobowe drużyny  w skład których wchodził uczeń naszej szkoły oraz osoba z nim spokrewniona.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody niespodzianki, a  najlepsze trzy drużyny, także puchary.

Najlepsi tenisiści końcowej klasyfikacji turnieju:

I miejsce                       Czyżyki                       -Kamil Ciżewski 5b + tata

II miejsce                      FC Giczek                   -Michał Giczewski + tata

III miejsce                     FC Najlepsi                -Maksymilian Kuziemski 4a + wujek

IV miejsce                      Szybkie Motyle       -Konrad Wysocki 6b + tata

V-VI miejsce                 B2                                 – Paweł Barańczuk 6c + brat

Szybkie Ściny              -Jan Lejko 5a + tata

VII-VIII miejsce            Gumisie                      – Mateusz Matwiejuk 6a + tata

Uśmiechnięci              -Kamil Chaniewski 4b + tata

Podziękowania dla uczniów, którzy  sędziowali gry:  Jakubowi Poświątnemu  6b, Pawłowi Twarowskiemu  6c, Sebastianowi Herman 6b i Dawidowi Zaniewskiemu 5a
oraz pani Joannie Nazarkiewicz – fotografowi turnieju 아크로니스 다운로드.

Organizatorzy:  Anna Kowalska-Aleksiejuk, Damian Repnik

XIII  RODZINNY TURNIEJ TENISA  STOŁOWEGO
O PUCHAR  DYREKTORA SP 26

18 marca 2017r. (sobota)
godzina 9:00, sala gimnastyczna SP 26

Zapraszamy chętnych uczniów do wzięcia udziału!

REGULAMIN

I. Cel zawodów: Wzbogacenie programu wychowania fizycznego i zajęć pozalekcyjnych w szkole, upowszechnianie gry w tenisa stołowego, integracja środowiska 청혼하는 거예요 다운로드.
II. Organizator: Organizatorem zawodów jest SP 26w Białymstoku: dyrekcja, nauczyciele wf.
III. Termin i miejsce: 18 marca 2017 r. (sobota) godzina 9.00, sala gimnastyczna SP 26 w Białymstoku.
IV. Reguły ogólne i uczestnictwo:
1. Turniej odbywa się w konkurencji drużynowej (gra deblowa).
2. Drużyna składa się z 2 osób: ucznia naszej szkoły i osoby z nim spokrewnionej (brat, siostra, mama, tata, ciocia, wujek, babcia itd.) 공학 계산기.
3. O systemie rozgrywek decyduje organizator i jest on uzależniony od ilości zgłoszonych drużyn.
4. Losowanie odbędzie się dnia 17.03.2017r. (piątek) o godz.12.30 na sali gimnastycznej.
V. Zgłoszenia: Zgłoszenia przyjmowane są w pokoju nauczycieli  wychowania fizycznego do dnia 16.03. 2017r, (druk zgłoszenia dostępny w pokoju nauczycieli wf)
VI. Nagrody: Zwycięzcy otrzymują pamiątkowe dyplomy, najlepsze drużyny puchar ufundowany przez dyrektora szkoły, natomiast wszyscy uczestnicy nagrody niespodzianki 블루스택n.

Organizatorzy:
n-le wf: Anna Kowalska – Aleksiejuk, Damian Repnik, Jolanta Filipiuk,

„LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO”

10 listopada 2016 roku uczniowie klasy 3f,  pod opieką wychowawczyni Agnieszki Adamskiej i nauczycielki wf Anny Kowalskiej, reprezentowali naszą szkołę w Evencie lekkoatletycznym zorganizowanym w PG6 w Białymstoku.

Drużyna z naszej szkoły zajęła drugie miejsce. Wygrali uczniowie z Supraśla.

OTWARTY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

W dniu wolnym od zajęć dydaktycznych pani Anna Kowalska zorganizowała  II Otwarty Szkolny Turniej Tenisa Stołowego chłopców (22.12.2016r.) i dziewcząt (23.12.2016r.) 내가 할수 있는건.

Najlepszymi tenisistami tych zawodów zostali:

Gabrysia Grodzka z klasy 6a i Kamil Ciżewski z klasy 5b.

W zmaganiach wzięło udział 32 uczniów, wszyscy otrzymali upominki, a zwycięzcy statuetki.

W dniu 14 grudnia 201 6 roku w naszej szkole rozegrany został Finał Miasta Białymstoku w siatkówce dziewcząt 다운로드.

Było to możliwe dzięki wcześniejszym zwycięstwom naszych uczennic w rozgrywkach ze szkołami SP 12, 6 i 15. W naszej drużynie dzielnie walczyły dziewczęta z klas sportowych –  5 i 6.
W pierwszym meczu zagrały z zespołem SP 37 wygrywając 2:0 w setach.
W drugim meczu starły się z zawodniczkami ze Szkoły Podstawowej Nr 21 i wygrały pierwszego seta do 24. W następnym secie niestety nasze dziewczęta uległy starszym zawodniczkom 다운로드. Tibrek grany był do 15 punktów i tym razem zagrywka naszych przeciwniczek była na tyle silna, że ulegliśmy do 11.
Nasza Szkoła zajęła drugie miejsce w Białymstoku i tym samym awansowała do Finału Województwa Podlaskiego, który będzie rozegrany w Monkach w marcu 2017r.

Trzymamy kciuki za naszych zawodników i życzymy im szczęścia w kolejnych Turniejach

Ze sportowym pozdrowieniem Marian Ambrożewski

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

PODSUMOWANIE

tenis_chl16

Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym są już wieloletnią tradycją w naszej szkole.

W tym roku szkolnym odbyły się one 18 października 2016r.  Prawo udziału w zawodach mieli uczniowie klas IV-VI, którzy okazali się najlepszymi tenisistami w swoich klasach. W tym dniu na korytarzach pierwszego i drugiego piętra zgromadziło się 16 zawodniczek i 18 zawodników. Turniej został rozegrany systemem pucharowym do dwóch przegranych meczy.

Cztery pierwsze zawodniczki i czterech zawodników będzie reprezentowało naszą szkołę na Igrzyskach Miasta Białegostoku w Drużynowym Tenisie Stołowym, które odbędą się 25 i 27 października w SP49 w Białymstoku.

Gratulujemy Anna Kowalska, Damian Repnik

Igrzyska Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

11 października 2016r. uczniowie naszej szkoły brali udział w sztafetowych (10x800m) biegach przełajowych w kategorii dziewcząt i chłopców.

W Lesie na Pietraszach w zmaganiach brało udział 14 szkół. Chłopcy pod opieką pani  Anny Kowalskiej zajęli szóste miejsce, dziewczęta pod opieką pani Małgorzaty Sołtan były dwunaste.