Spotkania autorskie w bibliotece

 Dnia 24-04-2014r gościliśmy w naszej szkolnej bibliotece panią Halinę Wakuluk.

spotkanie autorskie Pani Halina opow iadała uczniom o początkach swojej pracy, a następnie czytała fragmenty swoich wierszy i legend pisanych nie proza lecz wierszem 다운로드.
Urok i spontaniczność pani Haliny oraz jej doskonały kontakt z dziećmi sprawiły, że było to niezwykle interesujące spotkanie.


Dnia 20.04.2014r 다운로드. gościliśmy w naszej bibliotece pisarkę panią Elżbietę Janikowską, która pisze cudowne bajki i opowiadania dla dzieci. Pani Elżbieta przeczytała nam bajkę „Franek Balaganek”, która wszystkich nas rozczuliła i z pewnością otworzyła nam serca na odczucia zwierząt, bowiem dotyczyła małego nieszczęśliwego kotka 다운로드.

 

Inne bajki tej autorki to „Bajka o jabłuszku”, „Wróbelek Maciuś w Afryce”, „Magiczne opowieści misia Teodora”, Trzy miecze i inne bajki”, które dzieci kupiły z dedykacją autorki 다운로드.


Już po raz drugi w naszej bibliotece gościliśmy panią Krystynę Perkowską – Mazerską, pisarkę, poetkę i tłumaczkę. Jest autorką tomików wierszy i polsko-angielskiego zbioru aforyzmów 파이썬 터틀 다운로드.

Z wielkim zapałem nasz gość opowiadał o przygodach Rubinki – bohaterki swojej bajki „Domy Rubinki”. Uczniowie klasy IIId z ogromnym zainteresowaniem słuchali pani Krystyny Perkowskiej cdspace 6 다운로드. Uczestniczyli również w zajęciach teatralnych, odgrywali scenki w wyżej wymienionej książki.

Pożegnaliśmy przemiłą poetkę wielkimi brawami 뚱이 사랑해요 다운로드.


Comments are closed.