SPOTKANIE AUTORSKIE

Jakie skarby można znaleźć na bezludnej wyspie? Jakie tajemnice kryje stara komoda? Dlaczego koty nie jeżdżą autobusem? – zastanawiali się uczniowie klasy 2b podczas spotkania autorskiego z Katarzyną Janowicz-Timofiejew, pisarką i wydawcą książeczek dla najmłodszych 다운로드. Na spotkaniu, które odbyło się 21 października 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 10 w Białymstoku, dzieci dowiedziały się czym zajmuje się pisarz i wydawca oraz poznały jedyną w swoim rodzaju Niebieską Mrówkę – szydełkową maskotkę, która zachęciła wszystkich do wysłuchania fragmentów twórczości pisarki 마스터캠 x7.
Na pamiątkę spotkania dzieci mogły zabrać książkowych bohaterów do domu, kupując książki do własnej biblioteczki. Najwięcej emocji wzbudziły autografy z życzeniami od samej autorki książek 다운로드.

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.