STRACH MA WIELKIE OCZY

다운로드

Czy prawdziwe jest to powiedzenie? O tym mogli przekonać się uczniowie klasy 3a, którzy wzięli udział w zajęciach zorganizowanych przez bibliotekę osiedlową 다운로드. Dzieci opisywały co to jest strach i jak wygląda. Dzieliły się własnymi doświadczeniami, mówiły co wzbudza ich lęk i niepokój, a jednocześnie mogły dowiedzieć się jak sobie radzą z tym inni 크롬 실시간 동영상 다운로드. Poznały indiańskiego chłopca Abadu, który musiał stanąć oko w oko ze swoim strachem. Zrozumiały, że skoro Abadu udało się „oswoić strach” to im również może się to udać 다운로드. Z wielkim też zdziwieniem musiały przyznać, że czasami lęk jest potrzebny, bo chroni nas przed nierozważnym postępowaniem i niebezpieczeństwem 다운로드. To były naprawdę pouczające zajęcia. Cieszymy się, że kolejne spotkanie z bajką terapeutyczną już wkrótce.

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.