Sportowy poranek w świetlicy – klasa 3 B 🙂
Konkurs plastyczny „Okładka ulubionej książki” mame 에뮬레이터.
Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy 🙂

w świetlicy jak zawsze wesoło 😉

Na sali judo – jak zawsze aktywnie „Dwa Ognie”

Nasze poranne zabawy 🙂

Czekamy na zimę

Walentynki w świetlicy

Mikołajkowo

Święta tuż tuż …wykonanie dekoracji świątecznej przez dzieci i ubranie choinki świetlicowej 다운로드.

Andrzejki w świetlicy…

Poranek 2 a, jak zwykle wesoło 🙂

Jest także czas na odpoczynek po całym ciężkim dniu… 다운로드.

„Aktywnie”
Tak spędzamy czas po lekcjach

My się nigdy się nie nudzimy 🙂 Kolejne z popołudni spędzonych w świetlicy … 다운로드.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej malujemy portrety naszych wychowawców, nauczycieli którzy nas uczą, opiekują się nami i są z nami na zawsze Wincc download. Oczywiście nie zapomnieliśmy o wyrazach wdzięczności …… 🙂

„Nasze jesienne popołudnie w świetlicy”
Dzieci biorą z chęcią udział w pracach plastycznych, pomimo braku pogody 다운로드. Popołudnia w świetlicy spędzamy przyjemnie i kreatywnie.

Obchody dnia dziecka – festiwal baniek mydlanych

Uczniowie klas III uczęszczający do świetlicy brali udział w konkursie „kreatywni na 101” 다운로드. Konkurs polegał na wykonaniu makiety domu przy ulicy Dalmatyńczyków oraz wykonanie figurek 101 dalmatyńczyków z plasteliny. Teraz czekamy na rozstrzygnięcie konkursu 에브리타임 앱 다운로드. Życzcie nam powodzenia!

Spotkanie dzieci z byłą reprezentantką Polski w siatkówce kobiet, a obecnie nauczycielką naszej szkoły Joanną Szeszko 다운로드.

Bal karnawałowy w świetlicy

Wieczór wróżb andrzejkowych w świetlicy

Akcja Się gra się ma… Odlotowy Playroom 오즈 파일 다운로드!

Jesienne inspiracje

Pocztówki

Czas wolny

Origami

Odrabianie lekcji

Praca świetlicy w roku szkolnym 2016/2017

baner-mega-misjaMegamisja to nieodpłatny, pierwszy w Polsce program edukacji cyfrowej skierowany do świetlic szkolnych.

Jego przebieg oparty jest na zabawie, która przenosi dzieci do pełnej przygód misji. Uczniowie, razem z wychowawcą , pomagają bohaterom uratować cyfrowe laboratorium przed figlami Psotnika. Wykonując zadania i łapiąc kolejne części Psotnika, najmłodsi uczą się i zdobywają nagrody dla całej świetlicy. Nauczyciele otrzymują instruktaże i gotowe scenariusze, aby prowadzić nowoczesne i atrakcyjne zajęcia dla dzieci.

Rodzice mogą obserwować postępy uczestników w programie poprzez platformę internetową: www.megamisja.pl oraz włączyć się w rozwój kompetencji cyfrowych swoich dzieci, lepiej zrozumieć ich wirtualne aktywności i skorzystać z bezpłatnego kursu internetowego o bezpieczeństwie dziecka w sieci: www.fundacja.orange.pl/kurs