Szkoła Podstawowa Nr 26 im 사랑이 뭐길래 다운로드. St. Staszica w Białymstoku,
ul. Radzymińska 11, 15–863 Białystok, tel/fax 85 6521605, adres e-mail: sp26@um.bialystok.pl

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.”

Szanowni Rodzice,
     W związku ze zbliżającą się rekrutacją do klas pierwszych serdecznie zapraszamy Państwa
wraz z dziećmi 23 marca 2017 roku na „Drzwi otwarte” w naszej szkole 다운로드. Spotkanie rozpocznie się o godz. 1700 w sali gimnastycznej. Potem proponujemy zwiedzanie szkoły, zapoznanie się z naszą ofertą edukacyjną. Będzie też okazja do rozmów indywidualnych z nauczycielami, wychowawcami, pedagogiem szkolnym 다운로드.
     Nasza szkoła może poszczycić się bogatą, 50–letnią tradycją. Prowadzone są w niej liczne
koła zainteresowań 다운로드. Każdy uczeń ma możliwość rozwijania swoich pasji, zarówno artystycznych, jak i naukowych. Nasi podopieczni odnoszą sukcesy w konkursach przedmiotowych, artystycznych, sportowych na szczeblu miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim 잊혀진 영웅들 다운로드. Potwierdzeniem tych wspaniałych osiągnięć i sukcesów jest uzyskanie przez placówkę prestiżowego tytułu „Szkoły Odkrywców Talentów”, przyznawanego przez Ministra Edukacji Narodowej 다운로드. Podczas zewnętrznej ewaluacji – przeprowadzanej przez Kuratorium Oświaty w Białymstoku – szkoła otrzymała w trzech obszarach najwyższą ocenę – A 기차소리. Jesteśmy tymi, którzy odkrywają uczniowskie talenty, promują i wspierają uzdolnionych wychowanków. Dbamy o wysoki poziom nauczania, wprowadzamy liczne innowacje pedagogiczne 웹 데이터 다운로드. W naszej szkole panuje wspaniała, przyjacielska atmosfera. Uczniowie zawsze mogą przyjść i porozmawiać z nauczycielami i pracownikami szkoły o swoich problemach 다운로드. Wiedzą, że wspólnie znajdziemy mądre, dobre rozwiązanie. Rodzice naszych uczniów czują się współgospodarzami szkoły. Chętnie uczestniczą w szkolnych imprezach i wydarzeniach 2차 세계대전 타임트랙 다운로드. Ich głos, opinia i pomoc są dla nas cenne w codziennym działaniu.
   Drodzy Państwo, warto nam zaufać. Mamy doświadczenie i dobrze wiemy, jak kształcić i
wychowywać dzieci, by w pełni rozwinęły swoje zdolności w przyjaznej atmosferze, w poczuciu bezpieczeństwa. W naszej szkole tradycję i ciągłość – bo istniejemy od 50 lat – wspiera nowoczesność i innowacyjność. To dobre, twórcze połączenie!
    W związku z naborem dzieci na rok szkolny 2017/2018 uprzejmie prosimy o informacje
związane z realizacją obowiązku szkolnego przez Państwa dziecko.

Szanowni Rodzice, wierzymy, że dokonacie dobrego wyboru.
Czekamy na informacje dotyczące Państwa decyzji pod numerem telefonu:
Serdecznie zapraszamy,
Dyrekcja Szkoły oraz Grono Pedagogiczne

This entry was posted in Aktualności, Dni Otwarte. Bookmark the permalink.