„Talerz pełen zdrowia”

유튜브 메이트 다운로드

Kwiecień jest miesiącem profilaktyki zdrowotnej. W związku z tym w naszej szkole odbyła się akcja profilaktyczna pod nazwą „Talerz pełen zdrowia”, której celem było zachęcenie uczniów do wykonania zdrowych potraw, bądź przekąsek 스티커 이미지 다운로드. Nasze przedsięwzięcie promowało właściwe żywienie wśród dzieci oraz nabywanie prawidłowych nawyków żywieniowych. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć nadesłanych przez uczniów, a na nich: kolorowe sałatki warzywne i owocowe, zdrowe ciasteczka z rozmaitymi dodatkami, koktajle i inne 다운로드. Mamy nadzieję, że widok kolorowych posiłków zachęci Was do zdrowych eksperymentów kulinarnych. Akcja została zorganizowana przez pedagoga szkolnego panią Agnieszkę Fiedorczuk we współpracy z nauczycielami biologii panią Bożeną Stepaniuk i panią Joanną Zwierzyńską 다운로드. Dziękujemy za udział.

다운로드
This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.