Wieczór w szkole

W ostatnim czasie z inicjatywy Małego Samorządu odbyły się wieczory w szkole dla klasy pierwszej i drugiej. 30 maja w wesołych zabawach uczestniczyły chętne dzieci z klas I. Dwa tygodnie później (14 czerwca) w podobnych aktywnościach mogli wziąć udział uczniowie klas II. Spotkania rozpoczęły się zabawami ruchowymi na sali gimnastycznej. Dzieci mogły m.in. sprawdzić swoją sprawność pokonując tor przeszkód. Następnie brały udział w zabawach zorganizowanych w sali lekcyjnej i na korytarzu. Młodsze dzieci tworzyły wakacyjne plakaty złożone z elementów, których nazwy wcześniej odszukały i odczytały według wskazówek w różnych miejscach szkoły. Starsze zaś, układały wzory wakacyjne z różnokolorowych koralików, tworzyły figurki z rzepowych klocków i grały w gry planszowe.

Spotkania miały na celu lepsze poznanie się dzieci i ich wzajemną integrację.

Opiekunowie Małego Samorządu

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.