Zabawa z lekturą

아이 로봇 다운로드

Uczniowie klasy IIa podczas lekcji on-line omawiali lekturę „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)” 다운로드. Wszystkim drugoklasistom historie skarpetek, które wyruszyły w świat i przeżywały niesamowite przygody przypadły do gustu. Pod ich wpływem uczniowie zamienili naukę w dobrą zabawę 역전재판3 gba 다운로드. Pojawiali się na zajęciach w ulubionych lub w dwóch różnych skarpetkach. Stali się projektantami skarpet. Wymyślali nowe (własne) skarpetkowe przygody, a niektórych z nic nie powstydziłaby się pani Justyna Bednarek, autorka książki 아일라 다운로드. Wykazali się niesamowitą pomysłowością podczas tworzenia „skarpetkowych stworków” – powstały bałwanki, ośmiornice, króliki, pieski etc… Zobaczcie sami…

다운로드
This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.