ZAPRASZAM NA WARSZTATY SCRAPBOOKINGU

2015/2016

Scrapbooking to technika ozdabiania kartek okolicznościowych, pudełek, albumów ze zdjęciami, notesów i innych przedmiotów użytkowych za pomocą kolorowych papierów, wzorów, stempli, gotowych kształtów i szablonów, tasiemek, koronek, gazet, guzików i wielu innych 촉수로 세뇌 컴퓨터 다운로드.

W warsztatach uczestniczą osoby uczące się w naszej szkole, szukające nowej drogi samorealizacji. Można tu nauczyć się czegoś nowego, poznać radość tworzenia własnymi rękami 다운로드. Nie obawiaj się, to na pewno zajęcia także dla Ciebie :))

Warsztaty scrapbookingu

w naszej szkole odbywają się

w czwartki godz 팀뷰어 무료 다운로드. 13.30-14.30

w sali nr 213.

Pod kierunkiem p. Justyny Zdziech

This entry was posted in Aktualności, Warsztaty, seminaria, wykłady i spotkania integracyjne. Bookmark the permalink.

Comments are closed.