Szkoła z Błyskiem - głosuj na nasz projekt


Zagłosuj na projekt remontu naszej szatni (O014) w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego.

Szanowni Państwo,

Od 3 do 17 października będzie trwało głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023. Wśród zgłoszonych projektów znalazł się także nasz, zakładający kompleksowy remont szatni w szkole. Jest on zgłoszony do projektów osiedlowych i otrzymał numer O014.

Bardzo prosimy o wsparcie i Państwa głosy. Głosować mogą także osoby małoletnie po dostarczeniu zgody rodzica/opiekuna. Poniżej przedstawiamy informacje na temat głosowania i plakat reklamujący nasz projekt.

Głosowanie w ramach BO 2023 potrwa od 3 do 17 października. Mieszkańcy będą mogli głosować tradycyjnie (wersja papierowa) i elektronicznie. Każdy będzie mógł wybrać
4 projekty i zagłosować (tylko raz). Oddać swój głos tradycyjnie będzie można w Urzędzie Miejskim przy ulicy Słonimskiej, Branickiego, w Centrum Aktywności Społecznej oraz w mobilnym punkcie do głosowania.

Interaktywna karta do głosowania będzie dostępna od 3 października na stronach: bialystok.pl i cas.bialystok.pl.

https://www.bialystok.pl/pl/wiadomosci/aktualnosci/budzet-obywatelski-2023-projekty-do-glosowania.html

Wyczarujmy razem piękną szatnię 2.jpg

 

Powrót na początek strony