nauczyciele przedmiotów



imię nazwisko przedmiot nauczania wychowawca klasy
Marian Ambrożewski Wychowanie fizyczne -
Magdalena Antczak Język polski -
Dariusz Bielawski Historia, wiedza o społeczeństwie -
Ewa Bobowik Edukacja wczesnoszkolna 3c
Beata Buńkowska Wychowanie fizyczne 4a
Nina Bycul Język rosyjski -
ks. Adam Ciereszko Religia katolicka -
Agnieszka Fiedorczuk Edukacja wczesnoszkolna, pedagog 2c
Jolanta Filipiuk Wychowanie fizyczne 7e
Halina Franczyk Geografia, historia, edukacja dla bezpieczeństwa 4b
Urszula Gacuta Matematyka 6a
Marta Gaweł Język angielski 8d
Adam Grabowski Wychowanie fizyczne -
Ala Grzegorczyk Pedagog -
Anna Gudalewska Edukacja wczesnoszkolna 2b
Katarzyna Iwańczuk Edukacja wczesnoszkolna 2a
Elżbieta Kalata Historia, język polski -
Anna Kamińska Edukacja wczesnoszkolna 3b
Sylwia Kondrat Fizyka, informatyka, technika 5b
Danuta Kondzior Świetlica -
Anna Kowalska-Aleksiejuk Wychowanie fizyczne, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia 8c
Malwina Kwiatkowska Język hiszpański -
Wojciech Majstrowicz Informatyka, zajęcia z programowania -
Ewelina Marcinkiewicz Język angielski -
Anna Matys Religa katolicka -
Katarzyna Micun Matematyka 5a
Marzena Mielańczuk Muzyka, geografia 7d
Małgorzata Mielech-Buraczewska Edukacja wczesnoszkolna 1b
Joanna Nazarkiewicz Język polski -
Justyna Olech Edukacja wczesnoszkolna 1c
Aneta Orzechowska Język polski 7a
Piotr Ostrowski Historia -
Małgorzata Pasieka Matematyka 5c
Justyna Pietkiewicz-Nalewajko Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia -
Małgorzata Popławska Plastyka, muzyka, logopeda 8a
Ewa Przemska Wicedyrektor, Matematyka -
Agnieszka Pycz Religia katolicka -
Damian Repnik Wychowanie fizyczne -
Anna Rodziewicz Technika, plastyka -
Ewa Rymaszewska Edukacja wczesnoszkolna 3a
Diana Sadowska Język angielski, język niemiecki 6b
Alicja Samsonowicz Język angielski 8b
Bożena Sawicka Biblioteka -
Ks. Eugeniusz Skowroński Religia prawosławna -
Małgorzata Sołtan Wychowanie fizyczne 8e
Sylwia Stypułkowska-Cieluch Język angielski -
Edyta Suszko Religia katolicka -
Joanna Szeszko Wychowanie fizyczne -
Katarzyna Szostak-Król Dyrektor, Język polski -
Anna Tyszka Edukacja wczesnoszkolna 1a
Urszula Ulecka Zajęcia szachowe -
Bernadetta Widurska Matematyka 4c
Joanna Zwierzyńska Biologia, przyroda -
Ewa Żadziłko Chemia -
Bernarda Żmujdzin Wychowanie do życia w rodzinie -
Powrót na początek strony