Dzien Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 11 października świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie klas szóstych przygotowali Musical „Szkoła przed dziurkę od klucza” 다운로드. Przedstawienie polegało na zaprezentowaniu różnorodnych lekcji i zdarzeń szkolnych w sposób humorystyczny. Scenki z sali lekcyjnych były przeplatane piosenkami, których celem było podziękowanie nauczycielom za ich pracę, trud i serce włożone w wychowywanie i nauczanie 다운로드. Na zakończenie została odśpiewana piosenka przez wszystkich uczniów, aktorów, którzy przepraszali nauczycieli za wszystko, co się stało i co się stanie Oracle 11g 32bit download.

I jeszcze raz wszystkim pracownikom oświaty Wszystkiego Najlepszego!!!

This entry was posted in Aktualności, Uroczystości, imprezy i akcje. Bookmark the permalink.

Comments are closed.