IGRZYSKA MŁODZIEŻY MIASTA BIAŁEGOSTOKU W TENISIE STOŁOWYM

Dnia 17 października 2019 r. uczniowie klasy VIII a i VII b wzięli udział w Igrzyskach Młodzieży Miasta Białegostoku w tenisie stołowym, które odbyły się w SP 49 w Białymstoku labview 2014. Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców w składzie: Kacper Tarnowski 8a, Krystian Kostecki 8a, Kamil Ciżewski 8b. W pierwszym spotkaniu zawodnicy zmierzyli się ze Szkołą Podstawową nr 11 i wygrali bez problemu 다운로드. Drugie spotkanie nie było już takie łatwe, gdyż uczniowie ze Szkoły Katolickiej zaciekle się bronili. Jednak nasi nie dali za wygraną i pokonali przeciwnika 워드 파워포인트 다운로드. Dzięki temu znaleźli się w finale. Zawodnicy naszej szkoły ulegli jedynie Szkole Podstawowej nr 28 i ostatecznie zajęli 2 miejsce w Białymstoku 다운로드. Tym samym 4 grudnia jadą na FINAŁ WOJEWÓDZKI do Dobrzyniewa Dużego. Trzymamy kciuki za naszych chłopców.

This entry was posted in Aktualności, sport, Sukcesy uczniów. Bookmark the permalink.

Comments are closed.