NASZE MIASTO – NASZA MAŁA OJCZYZNA

다운로드

Myślę, że wszyscy jesteśmy ciekawi naszych korzeni. Zastanawiamy się i zadajemy pytania: Skąd pochodzimy? Jak wyglądali i żyli nasi przodkowie 브라더 프린터 드라이버? Jak wyglądała nasza przeszłość, zwłaszcza ta najbliższa? Dlatego też, by lepiej poznać przeszłość miasta, w którym na co dzień mieszkamy, uczniowie klasy 3 b wybrali się do Muzeum Historycznego na warsztaty pt mzk 최신. „Poznajemy Białystok”. Dzieci brały tam udział w zajęciach interaktywnych, słuchały ciekawych opowieści, rozpoznawały i nazywały budynki, tworzyły mapę miasta 다운로드. Pracowały wspólnie i wiele się przy tym nauczyły. Czas spędzony w muzeum upłynął pracowicie, a jednocześnie bardzo szybko. Na zakończenie warsztatów uczniowie zaprezentowali wykonane przez siebie, fantastyczne prace plastyczne, które są znakomitą promocją miasta 다운로드.