NASZE MIASTO – NASZA MAŁA OJCZYZNA

다운로드

Myślę, że wszyscy jesteśmy ciekawi naszych korzeni. Zastanawiamy się i zadajemy pytania: Skąd pochodzimy? Jak wyglądali i żyli nasi przodkowie 브라더 프린터 드라이버? Jak wyglądała nasza przeszłość, zwłaszcza ta najbliższa? Dlatego też, by lepiej poznać przeszłość miasta, w którym na co dzień mieszkamy, uczniowie klasy 3 b wybrali się do Muzeum Historycznego na warsztaty pt mzk 최신. „Poznajemy Białystok”. Dzieci brały tam udział w zajęciach interaktywnych, słuchały ciekawych opowieści, rozpoznawały i nazywały budynki, tworzyły mapę miasta 다운로드. Pracowały wspólnie i wiele się przy tym nauczyły. Czas spędzony w muzeum upłynął pracowicie, a jednocześnie bardzo szybko. Na zakończenie warsztatów uczniowie zaprezentowali wykonane przez siebie, fantastyczne prace plastyczne, które są znakomitą promocją miasta 다운로드.

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Comments are closed.