Odyseja umysłu

Drużyna Odyseuszy podczas wyjazdu do Warszawy 9.03.2014 r 다운로드.

Odyseja Umysłu to przyjazny program edukacyjny realizowany w formie międzynarodowego konkursu, w którym co roku bierze udział kilkadziesiąt tysięcy uczniów i studentów z całego świata arcgis 무료 다운로드. Patronat nad polską edycją sprawuje Minister Edukacji Narodowej.

Celem programu jest rozwój zdolności twórczych, jakie posiada każdy młody człowiek 윈도우10 캡쳐도구 다운로드. Dzieci uczą się kreatywnego i krytycznego myślenia, angażując się w proces twórczego rozwiązywania problemów rozbieżnych – czyli takich, które rozwiązać można na wiele sposobów 다운로드.

Odyseusze uczą się marzyć – odważnie i w oparciu o cele, myśleć – samodzielnie i nieszablonowo, i tworzyć – rozwiązania oryginalne i efektywne zarazem 다운로드. Korzyści z udziału w programie są uniwersalne, bo Odyseusze rozwijają postawy i umiejętności na całe życie. Wszyscy stają się bardziej niezależni, przedsiębiorczy, otwarci i pewni siebie 다운로드. Dlatego w Odysei Umysłu każdy jest Zwycięzcą!

W  roku szkolnym 2012/2013 powstała w naszej szkole Drużyna Odyseuszy prowadzona przez dwie trenerki: Agnieszkę Adamską i Urszulę Hryniewicką 워너원 폰트 다운로드.

W skład drużyny wchodzą uczniowie klas V a i V b.

Od początku roku Odyseusze ciężko pracowali nad rozwiązaniem tzw 다운로드. problemu długoterminowego, aby 3 marca 2013 r. w Warszawie wziąć udział w eliminacjach regionalnych wyżej wspomnianego konkursu.
Drużyna zaprezentowała się wśród innych 101 drużyn z województw: mazowieckiego, łódzkiego, podlaskiego, lubelskiego i warmińsko-mazurskiego i zajęła wysokie 5 miejsce w swojej kategorii wiekowej amd 드라이버 다운로드.

Odyseusze z SP 26 nie mogą się już doczekać kolejnych wyzwań, które przed nimi – już za rok 다운로드.