„Rodzinne kolędowanie”

15 stycznia br 스카이프 무료 다운로드. jak co roku w naszej szkole odbyło się „Rodzinne kolędowanie”. To świąteczne spotkanie zgromadziło uczniów, rodziców i nauczycieli nie tylko naszej szkoły, ale także przedstawicieli sąsiedniej Szkoły Podstawowej nr 42 im 다운로드. Bł. Ks. Michała Sopoćki oraz Przedszkola Samorządowego nr 4. W radosnej atmosferze wysłuchaliśmy wielu kolęd i pastorałek, a także zaśpiewaliśmy razem te najbardziej znane 다운로드. Mogliśmy usłyszeć chór SP 42, Nikolę z PS nr 4, Weronikę z II b z mamą śpiewającą i grającą na pianinie, Milenę z III b grającą kolędy na skrzypcach, Dominikę z IV a z rodzicami, Sabinę z IV a, prawosławny zespół kolędniczy, chór oraz uczniów wielu klas naszej szkoły 다운로드. Dziękujemy wszystkim, którzy swoim talentem muzycznym ubogacili ten wieczór, kolędując wspólnie Jezusowi Nowonarodzonemu.

ACh

Autor zdjęć: Oliwia Jaszczur 토라도라 다운로드.