Rozwijanie zdolności najmłodszych uczniów

W roku szkolnym 2012/2013 nasza szkoła przystąpiła do projektu

„Rozwijanie zdolności najmłodszych uczniów” 인기팝송 다운로드.

Podjęliśmy się realizacji zadań na rzecz rozpoznawania i rozwijania zainteresowań oraz predyspozycji uczniów klas I – III. Za podejmowane działania (zarówno podczas zajęć lekcyjnych, jak i poza nimi) otrzymaliśmy nominację do wyróżnienia 다운로드. Jesteśmy jedyną szkołą w Białymstoku i jedną z dwóch w województwie z taką nominacją.

W dniach 7 i 8 listopada br 다운로드. zostaną wręczone same wyróżnienia – otrzyma je 50 szkół spośród 140 nominowanych, które przedstawią najlepsze praktyki w rozwijaniu potencjału najmłodszych uczniów 다운로드.

 

 

This entry was posted in Aktualności, bez kategorii, Rozwijanie zdolności najmłodszych uczniów. Bookmark the permalink.

Comments are closed.