SZKOŁA DLA RODZICÓW

We czwartek 17 maja 2018 r. odbyło się ostatnie spotkanie z cyklu „Szkoła dla Rodziców”. Przez dziesięć tygodni rodzice pogłębiali swoją wiedzę i umiejętności wychowawcze 90년대 발라드 다운로드. Uczyli się stawiania granic i skutecznej komunikacji z dziećmi. Ćwiczyli umiejętność rozpoznawania i nazywania uczuć. Trenowali rozwiązywanie problemów, zachęcanie dziecka do współpracy i efektywne chwalenie 크리스마스 캐롤 무료 다운로드. Ciekawe zagadnienia podejmowane podczas zajęć stały się dla uczestników przydatnym i cennym doświadczeniem, z którego mogą czerpać w codziennym trudzie wychowania 다운로드. Przyjazna i miła atmosfera zrodziła pragnienie kontynuowania spotkań i wzajemnego wspierania się w niełatwej roli rodzica. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał zaświadczenie o ukończeniu szkolenia 검과마법.

 

Opinia jednej z uczestniczek szkolenia: „Dzięki Szkole dla Rodziców macierzyństwo stało się dla mnie wspaniałą przygodą, a nie obowiązkiem 챔피언 1080p 다운로드. Myślę, że teraz częściej i lepiej rozumiem moje dzieci.”

This entry was posted in Aktualności, Warsztaty, seminaria, wykłady i spotkania integracyjne, Wskazówki do rozmowy z dziećmi. Bookmark the permalink.

Comments are closed.