Szkoła Współpracy

Nasza szkoła uczestniczy w projekcie systemowym Ministerstwa Edukacji Narodowej

„Szkoła Współpracy pdf download. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły”

szola_wspolpracy„Szkoła Współpracy” to nowy, ogólnopolski, systemowy projekt Ministerstwa Edukacji Narodowej 수능 특강 다운로드. Celem projektu jest wprowadzenie nowoczesnego modelu współpracy pomiędzy uczniami, rodzicami i nauczycielami w zakresie organizacji życia szkoły 다운로드.
Osoby odpowiedzialne:
Małgorzata Aponiewicz – wicedyrektor
Krystyna Gozdecka—nauczyciel
Agnieszka Sołbut– rodzic
Joanna Łajewska – Talipska – rodzic
Gabriela Frąc – przewodnicząca SU
Gabriela Górska ucz Good night download mp3. kl. V d

19 maja 2014 r. o godzinie 18.00 odbył się w naszej szkole festyn kulinarny pod hasłem „Rodzinne gotowanie – wspólne smakowanie”

Była to pierwsza impreza realizowana w ramach ogólnopolskiego projektu „Szkoła Współpracy 토비의 스프링 다운로드. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły”.

rodzinne_gotowanie
Zgłoszeni wcześniej przedstawiciele dzieci i rodziców z poszczególnych klas przygotowali w domach swoje ulubione potrawy, które wyeksponowali na holach I i II piętra 다운로드.

Zanim rozpoczęła się degustacja, zebrani goście mieli możliwość obejrzenia przedstawienia muzycznego na temat zdrowego odżywiania, które zaprezentowała klasa IId 템플릿 다운로드.

Dodatkową atrakcją dla dzieci były warsztaty plastyczno-techniczne – „portrety warzywne”, stemple z ziemniaków, malowanie na folii streczowej oraz „salon gier” z grami edukacyjnymi 소셜 클럽 다운로드.

Goście podziwiali też plakaty wykonane przez wszystkie klasy, reklamujące przygotowane potrawy.

Frekwencja na festynie dopisała, niejednokrotnie zjawiły się całe rodziny 교육과정. Była to wspaniała impreza integrująca i ucząca współpracy pomiędzy rodzicami, dziećmi i nauczycielami.

W Staszicówce o „Szkole Współpracy”

staszicowka